♥ | ćємяєći qєηςLєя© 2008 | ♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥ | ćємяєći qєηςLєя© 2008 | ♥

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Cemre Ask Üzeri...

5 posters
YazarMesaj
miis tisdaLe
Yéni üyé
Yéni üyé

<b><font color=red>Ruh haLin : Cemre Ask Üzeri... Geveze10
<b><font color=green>Rep+ :
Cemre Ask Üzeri... Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cemre Ask Üzeri... Right_bar_bleue

<b><font color=green>Rep- :
Cemre Ask Üzeri... Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cemre Ask Üzeri... Right_bar_bleue

Cemre Ask Üzeri... Empty
MesajKonu: Cemre Ask Üzeri...   Cemre Ask Üzeri... EmptyPtsi Ara. 08, 2008 12:19 pm

Cemre
* Hiç kimse bana olgun bir kadın gibi davranmıyor. Bana her an her şeyi yapabilecek bir deli gibi davranıyorlar. Halbuki bu kadar deli değilim.
* Çekimlerde "Biraz daha seksi olmaya çalış" dedikleri zaman olgun bir kadın olmuşum diyebilirim. Şu anda bana "Biraz daha seksi bakmalısın" deniliyorsa anlıyorum ki, daha olgun bir kadın olamamışım. Ama genel anlamda büyüdüm, büyüyorum.
* Kadın olduğumu hissettiğim zaman işime devam ediyor olacağım. Farklı bir konsepte bürünüp yine 'Hepsi' olarak devam edeceğiz. Mutlaka çocuğum olmasını da istiyorum. Kadın olduğumda iyi bir ailem de olacak. Hep bunun hayalini kuruyorum.
* Annemin kucağına 40 yaşıma geldiğimde de oturmak isterim. Kaç yaşında olursam olayım her zaman annemden bu ilgiyi bekleyeceğim. Mutlaka sevdiğim insanlar benimle ilgilenmeli.
* Duygusal olarak çok kuvvetli görünürüm ama içimin parçalandığı zamanlar olur. Dışarıya hiç öyle görünmem.
Miss GüLçin<3
ßiRinci UyaRı
ßiRinci UyaRı
Miss GüLçin<3

<b><font color=red>Ruh haLin : Cemre Ask Üzeri... Ac10

Cemre Ask Üzeri... Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Cemre Ask Üzeri... Right_bar_bleue

Cemre Ask Üzeri... Empty
MesajKonu: Geri: Cemre Ask Üzeri...   Cemre Ask Üzeri... EmptyC.tesi Ara. 13, 2008 11:48 am

saol
http://gruphepsifanclub.just-forum.net/forum.htm
yasemin_ecem
ılıKlaşan Üyémiz
ılıKlaşan Üyémiz
yasemin_ecem

Cemre Ask Üzeri... Empty
MesajKonu: Geri: Cemre Ask Üzeri...   Cemre Ask Üzeri... EmptyPaz Ara. 14, 2008 12:47 am

sağol
cEmrEji_Girl
ÖzéL Üyémiz
ÖzéL Üyémiz
cEmrEji_Girl

Cemre Ask Üzeri... Empty
MesajKonu: Geri: Cemre Ask Üzeri...   Cemre Ask Üzeri... EmptyPerş. Ocak 01, 2009 3:00 pm

sağol
http://96bloom96.blogcu.com/cemre-kemer_3723606.html
simge
Cemre*Chi SüpeR Mod
Cemre*Chi SüpeR Mod
simge

<b><font color=red>Ruh haLin : Cemre Ask Üzeri... Asik10
Cemre Ask Üzeri... Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Cemre Ask Üzeri... Right_bar_bleue

Cemre Ask Üzeri... Empty
MesajKonu: Geri: Cemre Ask Üzeri...   Cemre Ask Üzeri... EmptyCuma Ocak 02, 2009 2:38 pm

Saol
http://ensekerhepsi.7forum.info

Cemre Ask Üzeri...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cemre...ZehirLenmişş
» cemre nin yüzündeki iz =(
» Cemre Dip Notlar
» Cemre ne demiş?
» Cemre modası